close

تماس با مدیر سایت جهت رزرو تبلیغات 09337931003


بیا دیدنی های رشت رو با هم سیر کنیم


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلا

اجاره ویلای ارزان فقط با 100 تومن

فناوري چيست؟

اين ممكن است يك سوال ساده به نظر برسد ، اما فناوري چيزي بيش از گجت ها و گيزم ها است. اندي لين معني آن را براي افراد مختلف توضيح مي دهد. نقش و تأثير فناوري در زندگي شخصي و كاري ما هميشه در حال افزايش است. درك اينكه مردم چگونه فناوري را شكل مي دهند و چگونه فناوري تعاملات مردم با يكديگر و دنياي طبيعي را شكل مي دهد ، نه تنها براي كساني كه تحقيق ، توسعه و اجراي فن آوري هاي جديد را انجام مي دهند بلكه براي همه آن دسته از افراد و سازمان هايي كه بايد از اين فن آوري ها در كار و كار خود استفاده كنند مهم است. زندگي شخصي فناوري يك كلمه بي طرف نيست.

افراد مختلف بسته به ديدگاه و زمينه خود معناي متفاوتي به آن مي بخشند. اعضاي دانشكده فناوري تفاوتي ندارند ، اما سالهاست كه ما يك تعريف خاص از فناوري اتخاذ كرده ايم كه اهداف و اهداف خود را منعكس مي كند: فناوري خود را با درك اينكه چگونه دانش به طور خلاقانه در كارهاي سازمان يافته شامل افراد و ماشين آلات كه اهداف پايدار را برآورده مي كنند ، بكار مي برد. اين تعريف سه جنبه مهم دارد: 1. فن آوري عبارت است از اقدام براي رفع نياز انسان بيش از درك صرف عملكرد دنياي طبيعي ، كه هدف علم است. اختراع ميكروسكوپ با توجه به نياز به كاوش در جهان كوچك ، فراتر از ديد كمكي ما صورت گرفت. اين راه حل فناوري براي يك مشكل ديرينه به نوبه خود ما را قادر به درك بيشتر عملكرد جهان كرده است كه به نوبه خود منجر به توسعه فن آوري هاي بيشتري شده است. 2. اين بسيار بيشتر از دانش علمي استفاده مي كند و ارزشها را به همان اندازه واقعيتها ، دانش عملي دستي به اندازه دانش نظري را شامل مي شود. iPod نمونه اي از مواردي است كه فيزيك ساخت يك دستگاه كوچك با اين همه موسيقي همراه است و با طراحي خلاقانه ازدواج مي كند تا يك لوازم جانبي داراي نمادين باشد. 3. شامل روشهاي سازمان يافته انجام كارها است.

اين تعاملات درنظر گرفته شده و ناخواسته بين محصولات (ماشين آلات ، دستگاه ها ، مصنوعات) و افراد و سيستم هايي است كه آنها را از طريق فرايندهاي مختلف توليد ، استفاده مي كند يا تحت تأثير آنها قرار مي دهد. بسياري از مردم دوست دارند قهوه بنوشند ، اغلب در كافي شاپ. اين قهوه ممكن است از درختاني تهيه شده باشد كه به طور خاص براي افزايش محصول پرورش يافته اند كه از يك كشاورز كوچك و خانواده اش حمايت مي كنند اما به سموم دفع آفات نياز دارد كه در كشور ديگري توليد و توليد شده اند. دانه هاي قهوه برداشت شده خود به سراسر دنيا منتقل مي شوند ، فرآوري مي شوند و در بسته هاي توزيع شده به مغازه هايي كه سپس فنجان قهوه را در يك فنجان پلي استايرن تهيه مي كنند كه براي اين منظور ساخته شده است اما پس از آن بايد دفع و به زودي. هر انتخابي كه انجام مي دهيم به شيوه اي كاملاً وابسته و دامنه دار از زندگي وابسته است و از آن تغذيه مي كنيم ، جايي كه بعضي چيزهاي زيادي دارند و برخي ديگر.

فناوري دستي است و مي تواند حرفه اي را انجام دهد كه افراد در بسياري از موارد زير مهارت داشته باشند: مهندسي ، برقراري ارتباط ، طراحي ، توسعه ، نوآوري ، مديريت ، ساخت ، مدل سازي و تفكر سيستمي. اما فناوري همچنين محصولات مختلفي را در اختيار ما قرار مي دهد كه مي توانند در موارد خوب يا بيمار مورد استفاده قرار گيرند و يا در مواردي كه منافع آنها مورد مناقشه است و به همين ترتيب فرايندهاي توليد و استفاده از فناوري به اين معني است كه همه ما بايد علاقه مند باشيم كه آيا اين محصول براي ما و هر كس ديگري پايدار است؟ آينده.


ن : مهندس
ت : يکشنبه 12 ارديبهشت 1400
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر